Wiosenne wyzwanie: 31 dni na bycie fit!

18 czerwca 2023 Dieta i trening

W końcu nadszedł czas, aby obudzić się z zimowego snu. Dziś rozpoczynamy nasze wiosenne wyzwanie, które pomoże ci zmotywować się i zainspirować do zdrowego życia. Będziemy razem ćwiczyć i zdrowo się odżywiać przez 31 dni, aby zmienić nasze nawyki i przygotować się na wiosnę. Gotowi?

Fit Spring - o co chodzi i na czym polega wyzwanie?

Wiosenne wyzwanie jest bardzo proste - to miesiąc regularnych ćwiczeń i zdrowego odżywiania. Dlaczego warto wziąć udział? Niektórzy biorą w nim udział, aby wyrobić w sobie nowe nawyki i przyzwyczaić się do ćwiczeń, podczas gdy inni robią to, aby się zmotywować i wejść w wiosnę w dobrym nastroju.

Agata Matulka, Fotografia dla Biznesu

ZASADY:

 • Wyzwanie trwa od 23.03 - 23.04
 • Wydrukuj specjalne wyzwanie i każdego dnia zaznaczaj wykonane zadanie. Możesz również wpisać w polach nazwę swojego treningu lub inne uwagi.
 • Trening jest zaznaczony w kalendarzu każdego dnia. Nie oznacza to jednak, że musimy trenować codziennie. Zamiast tego możemy pójść na lekki spacer, rozciągnąć mięśnie, pojeździć na rowerze lub wykonać inny rodzaj aktywności. Jeśli uda nam się to zrobić, możemy odhaczyć "kwadrat treningowy" jako wykonany.
 • Zaznaczamy kwadrat "dieta", jeśli jesteśmy w stanie jeść zgodnie z naszymi zasadami i w zdrowy sposób przez cały dzień.

  Fotografia dla biznesu

 • Naszymi treningami, porażkami czy zwycięstwami możemy dzielić się w naszej grupie na Facebooku - KLIK
 • Codziennie sprawdzamy zakładkę trening na dziś, aby zobaczyć jakie zadanie tam wisi.
 • JEST DODANE -- Brak pomysłów na posiłki i treningi? Nic straconego! W zakładce "Trening na dziś", w wiosennym wyzwaniu, codziennie pojawi się nowy trening i nowe danie do wypróbowania. Zakładka będzie zawierała treningi ułożone w plan. Nie otrzymasz przypadkowego ćwiczenia, ale trening, który zaplanowałam. Zalecam trzymanie się treningów z zakładki dla naszego wyzwania. Pierwszy trening będzie dostępny 23 marca o godzinie 00:01.
 • Jeśli planujecie wrzucać zdjęcia z tego wyzwania, proszę o dołączenie hashtagów #druzynaCF i #wiosnaCF

DAJ ZNAĆ, ŻE BIERZESZ UDZIAŁ W WYZWANIU - DODAJ ZDJĘCIE DO SWOJEGO PROFILU:

Dodaj hashtagi #druzynaCF, oraz #wiosnaCF do opisu swojego postu, tak abym ja i inne dziewczyny z naszej ekipy #druzynaCF mogły Cię znaleźć i wesprzeć.

POBIERZ OBRAZEK TUTAJ

Meagolicious to artystka, która stworzyła rysunek na kalendarzu i zdjęcie. Zajrzyj na jej profil. Ma więcej moich? ?? ?

POBIERZ KALENDARZ

Stworzyłem kalendarz, którego możesz używać do śledzenia swoich postępów. Możesz zaznaczyć dni treningowe, dietę i porównać swoje pomiary przed i po.

Jeśli jesteś subskrybentem newslettera, otrzymasz plan do godziny 20:00. Jeśli nie jesteś subskrybentem newslettera, zapisz się poniżej. Po potwierdzeniu adresu e-mail otrzymasz wiadomość zawierającą plan. Po wprowadzeniu informacji otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Kliknij link, aby potwierdzić i pobrać plan!

Sprawdź skrzynkę odbiorczą, folder spamu i zakładki w wiadomości e-mail.

UWAGA Jeśli nie otrzymałeś potwierdzenia lub harmonogramu po zapisaniu się do newslettera, sprawdź folder SPAM, a także zakładki dostępne w wiadomości e-mail.
Jeśli masz włączony MAIL ON ONCE lub WP, ale nie otrzymałeś pliku pomimo zapisania się na niego (i sprawdziłeś spam i zakładki), to problem prawdopodobnie leży po stronie Twojego dostawcy. Załóż pocztę np. na gmail.com. Wszystkie wiadomości są tam dostarczane. Przepraszam za problem z newsletterem onet i wp. Nie wiem jeszcze jak to naprawić. ??? Czasami maile wysyłane do tych osób nie dochodzą.

Członkowie newslettera otrzymują informacje o wszystkich nowych wpisach na blogu raz w tygodniu. Oprócz tego otrzymują darmowe materiały w czasie wyzwań.

ZACZYNAJMY!

Mam nadzieję, że czujesz ekscytację, bo ja czuję! Jestem z wami w tym wyzwaniu i nie mogę się doczekać wspólnej pracy na rzecz zdrowej wiosny. Będę regularnie nagrywać instastories. Aby być na bieżąco, śledź mój profil na Instagramie: TUTAJ.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzach, czy możecie na mnie liczyć!

Buziaki!

Twoja Martha

UWAGA: ŁÓDZ, POZNAŃ I WARSZAWA

Chcesz odbyć ze mną kolejny trening na żywo? Jeśli tak, to mam dla Ciebie świetną wiadomość.
Do zobaczenia wkrótce:

 • Zapisz się na trening w Fit Rabaty w Ptak Outlet: KLIK
 • Bilety na trening dostępne są tutaj: KLIK
 • W Warszawie na Everyday Fit Tour powered by PUMA, bilety na trening dostępne tutaj: KLIK

Trzy kolejne miasta!

18 czerwca 2023 Dieta i trening