Jak wygląda trasa treningowa za kulisami? RELACJA Z POZNANIA I SZCZECINA!

25 września 2023 Dieta i trening

Everyday Fit Tour powered PUMA było moim największym projektem w tym roku! Jestem bardzo szczęśliwa, że udało mi się stworzyć drugą edycję i zorganizować wszystko dokładnie tak, jak chciałam! Dziś podzielę się z Wami relacją z Poznania, Szczecina i kilkoma informacjami zza kulis.

Od czego to się zaczyna?

Przygotowania do trasy rozpoczynają się na kilka miesięcy przed wydarzeniem. Musimy zarezerwować sale i nagłośnienie, wybrać potencjalnych partnerów i opracować harmonogram.

Potem następuje wir przygotowań: kwestie prawne, techniczne i graficzne, problemy logistyczne, nieoczekiwane sytuacje, problemy, które zawsze się pojawiają.

Dzień treningowy jest dobrym podsumowaniem wszystkiego. Może być pełen niespodzianek i drobnych problemów, ale my ssaliśmy od rana.

Na trasie pracujemy głównie w czteroosobowym składzie: ja, Patryk Monika i Agata. Podczas trasy dołącza do nas druga Agata - fotograf, a także osoby pomagające w logistyce i organizacji (w tym roku Krzysiek i Michał) oraz w każdym mieście - zespół ambasadorów trasy/wolontariuszy.

Ja, Monika i Patryk jesteśmy stałymi członkami zespołu trasy.

VLOG: ZOBACZ NASZĄ PRACĘ ZA KULISAMI

Naszą poranną krzątaninę można zobaczyć w wideoblogu:

NIEDZIELA TRENINGOWA - JAK TO NAPRAWDĘ WYGLĄDA?

W każdym mieście zaczynamy dzień przed szóstą. Musimy wcześnie wstać, spakować się i pojechać na halę. W tym samym czasie wymeldowujemy się z hotelu. Docieramy na miejsce, gdzie czekają już dziewczyny, które zgłosiły się do pomocy.

Super drużyna z Poznania (3)

Szczecińskie pracowite mrówki 3


Patryk, Agata i Monika są odpowiedzialni za montaż ścian i przygotowanie stref, podczas gdy dziewczyny składają paczki.
Monika, nasz kierownik projektu, sprawdza, czy wszystko jest prawidłowo ustawione około godziny 8. ).

REJESTRACJA

W każdym mieście program jest podobny. Rejestracja rozpoczyna się o godzinie 9:00. Uczestnicy otrzymują bransoletkę, która jest jednocześnie identyfikatorem oraz pakiet startowy.

Tegoroczny pakiet zawiera worek treningowy Puma, ręcznik treningowy od marki Martes, wodę Muszynianka, bazę pod makijaż Ingrid, vegebread od Sonko oraz proteinowe przekąski od Women's Best.

Po odebraniu pakietów i odhaczeniu na liście można wejść do poczekalni.

MARTES X PUMAZON

W tym roku uczestnicy będą mogli również rywalizować w strefie Martes x Puma, w której będą mogli jak najszybciej wykonać trzy ćwiczenia. Każdy otrzyma upominek, a zwycięzca dodatkową nagrodę.

Tuż przed STARTEM

Większość uczestników wykorzystuje czas przed wydarzeniem, aby poznać nowych ludzi, przejrzeć pakiety i zadomowić się. ?? ?

WZROST

Uczestnicy będą rozgrzewać się przez około czterdzieści minut o godzinie 10:15. W tym roku instruktorami są prawie sami mężczyźni.

Każde miasto oferuje coś innego. Na przykład w Poznaniu odbyły się zajęcia z mobilności, które poprowadził Szymon Kuczewski.


Z kolei w Szczecinie uczestnicy mogli spróbować Animal Flow - treningu opartego na masie ciała i inspirowanego ruchami zwierząt. Rozgrzewkę poprowadził Łukasz Bodusławski.

Po rozgrzewce chwila na przerwę i napicie się wody - oraz pogawędki między uczestnikami ....

Następnie wchodzę ja i zaczynamy nasz wspólny trening!

TRENING GŁÓWNY

To było niesamowite! Daliście mi tyle pozytywnej energii i uśmiechów. Trenowaliśmy razem jak drużyna, z mnóstwem okrzyków i chichotów. To była świetna zabawa i czułem tyle miłości w obu miastach, że trening po prostu się odbył.

Po treningu będzie czas na relaks i przekąski, które Body Chief przygotował dla uczestników.


WYKŁAD

Przejdźmy teraz do mojego wykładu. Zawarłem w nim kilka wskazówek na temat najczęstszych błędów, które popełniamy, próbując prowadzić zdrowy tryb życia. Nawet o tym nie wiemy!

Czas na przybicie piątki

Na koniec jest jeszcze czas na pamiątkowe zdjęcia, przybicie piątki po treningu i rozmowę. Dziękuję bardzo za miłe słowa! Jesteście wspaniałą inspiracją do dalszego działania.

Kliknij na poniższe zdjęcia, aby zobaczyć pełną relację. ?? ?.

POZNAN

Poniżej znajduje się galeria zdjęć z wydarzenia. Pojedyncze zdjęcia Agaty (Fotografia dla Biznesu) można znaleźć TUTAJ.
SZCZECIN

Poniżej znajduje się galeria zdjęć z wydarzenia. Pojedyncze zdjęcia wykonane przez Agatę (Fotografia dla Biznesu), można znaleźć TUTAJ.Czas na kolejne miasta!

Już w ten weekend kolejne miasta! Przede mną Lublin i Warszawa. Bilety na Lublin są jeszcze w sprzedaży - kliknij TUTAJ.

25 września 2023 Dieta i trening