To już koniec! RZESZÓW i Kraków [RAPORT].

21 sierpnia 2023 Dieta i trening

To koniec! Nie, nie chcę przez to powiedzieć, że rezygnuję z fitnessu, aby założyć ranczo alpak (choć na pewno kiedyś to zrobię). Po pięciu weekendach treningów w dziesięciu różnych miastach, oficjalnie zakończyłam Everyday Fit Tour. Zobacz relację z dwóch ostatnich miast, Rzeszowa i Krakowa!


Szczerze mówiąc, wolałbym wierzyć, że rzuciłem treningi i zacząłem hodować alpaki, niż że mogłem trenować w dziesięciu miastach dla łącznie dwóch tysięcy osób. Trasa przerosła moje wszelkie oczekiwania. Nie spodziewałem się takiego zainteresowania (bilety zostały wyprzedane w siedmiu miastach!), nie spodziewałem się takiego zaangażowania i fajnych emocji z Waszej strony.

Uwielbiam treningi, zarówno na żywo, jak i przed kamerą. Lubię je wymyślać, zmieniać na bieżąco i wspierać słowami. (Często mówisz, że trafiam w dobry moment, ale czasem tylko się wspieram - dlatego udaje mi się Ciebie zmotywować, gdy chcesz odpuścić).

Trasa to nie tylko trening! Cudownie jest w końcu spotkać ludzi, z którymi rozmawiało się w filmikach. Po takich wydarzeniach czuję się o wiele bardziej zmotywowany i chcę robić jeszcze więcej!

Aż trudno uwierzyć, że Everyday Fit Tour powered Puma trwa już od tygodnia. Pracowałem nad nią od jesieni - rezerwując hotele, organizując nagłośnienie, scenę, ściany i prezenty, organizując, zajmując się kwestiami technicznymi itp. To był okres ciężkiej pracy, ale także czas zabawy i nowych znajomości - z Tobą? ?? ?

2000 OSÓB, DZIESIĘĆ MIAST I DWIE ALPAKI: NIEZNANE FAKTY Z TRASY

Przygotowaliśmy również ostatni vlog - tym razem możecie poznać nieznane ciekawostki i fakty z trasy. ?? ?

Ostatnia relacja jest już dostępna - pochodzi z Rzeszowa i Krakowa!

RZESZÓW I KRAKÓW - JAK BYŁO?

Wszyscy odczuwaliśmy duży stres w ostatni weekend - martwiliśmy się, czy uda nam się wszystko zorganizować bez pożarów i innych wypadków, które miały miejsce na pozostałej części naszej trasy. Jak już wspomniałem, w każdym mieście pojawił się problem, który trzeba było szybko rozwiązać.

Tak samo było w zeszłym tygodniu - jak zwykle okazało się, że nie da się nad wszystkim zapanować i napotkaliśmy kilka przeszkód, ale udało nam się je wszystkie pokonać (na szczęście! ).

Impreza jak zwykle rozpoczęła się od rejestracji o godzinie dziewiątej, po której nastąpiło rozdanie pakietów upominkowych od partnerów (Puma Sport, Women's Best, Sonko i Muszynianka) oraz wyzwanie Pumy i Martesa.

Poniżej film pokazujący, jak przebiegało wyzwanie we wszystkich miastach. Jestem pod wrażeniem Waszych wyników, bo wbrew pozorom wyzwanie wcale nie było łatwe.

Zauważyłem, że większość osób przyjeżdża wcześnie, zaraz po rozpoczęciu rejestracji, aby mieć dużo czasu na wyzwanie lub przejrzenie zawartości paczek. To zawsze generuje emocje. ?? ?

Cieszę się, że pakiety się podobały. Staraliśmy się odpowiednio dobrać partnerów wydarzenia i prezenty. ?? ?

W Krakowie dostępne były również zdrowe ciasteczka od Body Chief, a także przekąski z pakietu.

Po dziesiątej rozpoczęliśmy standardową rozgrzewkę - w Rzeszowie był to trening z elementami mobility, w Krakowie uczestnicy wykonali rozgrzewkę fitness.


W Krakowie przeprowadziliśmy również mały konkurs z marką kosmetyków Ingrid. Dziewczyny, które wygrały, otrzymały zestaw kosmetyków.

Po rozgrzewce i ochłonięciu zawsze z niecierpliwością czekam na SZKOLENIE GŁÓWNE.

Każdy trening to dla mnie przygoda! Zawsze martwię się, czy Ci się spodoba i niepotrzebnie się napinam i męczę.
W każdym mieście zmieniałam co najmniej dwa ćwiczenia i z dumą mogę powiedzieć, że nigdy nie zrobiłam dwa razy tego samego treningu! ? ?? ?

Spaliliśmy dużo kalorii podczas wycieczki (mój zegarek pokazał, że co najmniej 500 kcal zostało spalonych na miasto) i myślę, że pokazałeś, że jesteś w stanie zrobić wiele podczas treningu. Na przykład w Krakowie zrobiliśmy 21 pompek. (I to nawet przez początkujących! ).

Po zakończeniu treningu nadszedł czas na przerwę i wysłuchanie wykładu. Poprawiam się i rozważam wprowadzenie tej formy na stałe jako live show... ale pytanie brzmi: czy będę w stanie robić to regularnie? Czy chcielibyście to oglądać?


Byliście dużą częścią sukcesu tego weekendu! Dziękujemy!

RZESZÓW

Dla Rzeszowa mam zarówno dobrą, jak i złą wiadomość - pierwsza jest taka, że poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z tego wydarzenia.

Zła jest taka, że po powrocie do domu Agacie zepsuł się aparat cyfrowy i straciliśmy wszystkie zdjęcia na ścianie. To znak, że muszę wrócić do Rzeszowa za rok i naprawić ten błąd!

Oboje z Agatą bardzo za to przepraszamy (próbowaliśmy odzyskać zdjęcia, ale są kompletnie zniszczone), więc każdy, kto czuje się pokrzywdzony, może napisać na adres sklep@codzienniefit.pl - przygotowaliśmy dla Was drobny upominek w ramach rekompensaty. Bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację. Zapewniam, że zdjęcia były odpowiednio zabezpieczone (dwie karty pamięci i dysk zewnętrzny), ale elektronika i tak wygrała.KRAKÓW

Poniżej znajduje się galeria zdjęć wykonanych podczas wydarzenia. Pojedyncze zdjęcia wykonane przez Agatę dostępne są TUTAJ.

TO JUŻ KONIEC

Nie ma za co! Wycieczka była nawet lepsza niż się spodziewałem i zawsze będę pielęgnował wspomnienia, które z wami stworzyłem! Miło było w końcu was poznać i porozmawiać z wami osobiście!
Mamy nadzieję, że zobaczymy się ponownie w przyszłym roku. ?? ?

21 sierpnia 2023 Dieta i trening