Ćwiczenia w czasie wakacji! Harmonogram ćwiczeń do wydrukowania!

26 maja 2023 Dieta i trening

Lubię wyznaczać sobie cele. Jedną z moich ulubionych rzeczy do zrobienia jest planowanie i śledzenie moich postępów. Możesz pobrać i wydrukować mój harmonogram ćwiczeń, aby uzupełnić go w dogodnym dla siebie czasie.

Dzisiaj, szybko i do rzeczy, używając moich (bardzo przeciętnych, niestety) zdolności Photoshopa, stworzyłam plan ćwiczeń dla siebie i dla Ciebie, który możesz łatwo pobrać, uzupełnić i powiesić na lodówce, ścianie, tablicy motywacyjnej lub gdziekolwiek indziej, gdzie będziesz patrzeć.

Plan treningowy pomoże Ci się zmotywować (bo nie będziesz musiał się martwić, jakie ćwiczenie zrobić dzisiaj, bo z góry wiesz, co masz zrobić) i będziesz czuł się świetnie, gdy uzupełnisz kolejne dni.

Kalendarz po wydrukowaniu wygląda tak:

Bądźmy aktywni podczas wakacji i nie leniuchujmy!

Już pojutrze na blogu zamieszczę informację o tym, jak trenować w domu. Co zrobić, jakie są dostępne opcje i co możemy zrobić dla siebie. Już niedługo pokażę Wam jak trenować siłowo w domu bez żadnego sprzętu oraz jak robić cardio gdy na dworze leje. ? ?? ?

Kliknij tutaj, aby pobrać harmonogram: KLIK

Podziel się tą notką ze znajomymi lub polub mój profil na Instagramie. (klik. ). To będzie mój sposób na podziękowanie... a raczej poczucie ogromnej wdzięczności.

Pozdrawiam! Bądźcie na bieżąco, drukujcie i uzupełniajcie!

Marta

26 maja 2023 Dieta i trening