Są chwile, kiedy sprawy nie idą zgodnie z planem lub pojawia się stres na drodze. RAPORT - KATOWICE I WROCŁAW!

14 września 2023 Dieta i trening

Trasa to coś więcej niż wspólny trening, uśmiech i dobra zabawa - choć to oczywiście główna atrakcja. Jako organizator doświadczam też sporo stresu, bo choćby nie wiem jak dobrze się planowało, zawsze znajdą się nieprzewidziane pożary do ugaszenia. Dziś o nich opowiem, a Wy zobaczcie relacje z Wrocławia i Katowic!

Po moich vlogach (można je obejrzeć tutaj) otrzymałem wiele pytań dotyczących problemów i pożarów, o których wspominam, a z którymi walczymy podczas każdego eventu.

Dzieje się tak, ponieważ bez względu na to, jak dobrze zorganizowane jest wydarzenie, jak dobrze planujemy logistykę lub jak myślimy o harmonogramie, zawsze pojawia się "pożar" do ugaszenia. Wynika to z czynników zewnętrznych, które są zawsze obecne - innych ludzi i wydarzeń, wypadków i zbiegów okoliczności.


Tego typu wydarzenia są stresujące. Poniżej znajduje się wideo z Katowic i Wrocławia na temat stresu. Dzisiejszy post również będzie zawierał podobny filmik. Opowiem Wam (ale tylko trochę, bo pewne rzeczy muszę zachować dla siebie)... o problemach, z którymi się borykamy.

Jak zespół CF radzi sobie ze stresem?

Co może pójść nie tak?

Problemy są różne i nie jestem pewien, czy mieliśmy miasto, w którym się nie wydarzyły. To był ten sam rok! Myślałem, że uda nam się uniknąć takich sytuacji dzięki naszemu doświadczeniu z tamtego roku, ale przypadki losowe i inni ludzie mogą sprawić, że nie da się wygrać.

Jak dotąd naszemu zespołowi udało się sprostać wyzwaniom. Pracujemy wszyscy razem - ja, Patryk i Monika, a także Agata, wasz fotograf, Michał, czyli Krzysiek. Możecie go znaleźć w Strefie Martes x Puma. ).

Uczestnicy otrzymają przy rejestracji pakiet upominków od sponsorów wydarzenia, w tym Pumy, Martes Sport Muszynianka Sonko Women's Best Ingrid i Martes Sport.

Nasze problemy już zaczęły się pojawiać. W jednym z miast okazało się, że ktoś dzień wcześniej "przywłaszczył" sobie niektóre produkty z pakietów. Przez chwilę myśleliśmy, że nie starczy dla wszystkich. Znaleźliśmy w pojeździe kolejne pudełko i wszyscy uczestnicy mogli cieszyć się pełnymi pakietami.

Przez cały tydzień przed szkoleniem w innym mieście martwiliśmy się, że paczka z produktami od Women's Best nie dotrze na czas. Pod koniec dnia okazało się, że bus kurierski został zatrzymany przez celników, przez co nasza przesyłka znacznie się opóźniła. Odebrałam ją JEDNĄ GODZINĘ przed wyjazdem do kolejnego miasta!


Wyobraź sobie, że musisz powiedzieć ponad 200 osobom, że w paczce brakuje produktu. Na szczęście wszystko poszło dobrze!


PUMA również będzie rozdawać paczki i upominki, ale dla uczestników przygotowano osobny stół z przekąskami Body Chief. W zależności od miasta mogą to być kolorowe koktajle lub zdrowe ciasteczka.


Jedynymi rzeczami, które miały szczęście i nie spowodowały pożaru, są przekąski i strefa Martes by Puma. Możesz wziąć udział w wyzwaniu od momentu rejestracji do treningu i wygrać drobne upominki lub nagrodę główną. ):

Ćwiczenia rozgrzewkowe zostały wykonane we Wrocławiu i Katowicach najlepiej jak się dało. Marcin rozgrzał was w Katowicach świetnym ćwiczeniem rozgrzewkowym, które zawierało elementy mobilności.


Magda rozgrzała Wrocław swoją zumbą. Wszystkim się podobało, ale nikt nie zdawał sobie sprawy, że ominie nas trening rozgrzewkowy.

Trener, który miał wykonać dla nas ćwiczenia rozgrzewające, napisał, że nie może tego zrobić z powodu złego stanu zdrowia ....

Próba znalezienia zastępstwa na niedzielę o 5 rano (bo o tej godzinie się obudziliśmy i odczytaliśmy wiadomość). To prawie niemożliwe. Poruszyłem wszystkie sznurki i nikt nie odpowiedział, ani nie odpowiedział na moje wiadomości. Nie zdziwiło mnie to, ponieważ rzadko zdarza się, aby ktoś obudził się o 6 rano w niedzielę. ?? ?

Znajomi przedstawili nam Magdę, która była nie tylko ratownikiem, ale i diamentem, bo poprowadziła fantastyczną rozgrzewkę.

O godzinie 11 ciśnienie powoli zaczyna schodzić - wszystko powinno działać dobrze i nic nie powinno się zepsuć.

Podczas treningu mogą zdarzyć się różne rzeczy. W jednym z miast mieliśmy problem z nagłośnieniem, który szybko naprawiliśmy. Uczestnicy w ogóle tego nie odczuli.

Po szkoleniu można trochę odpocząć, a następnie przygotować się do mojego wykładu. Najlepszą częścią wykładu nie jest możliwość przemawiania, ale informacje zwrotne, które otrzymuję po jego zakończeniu. Jeśli dało ci to do myślenia lub coś zmieniłeś, to fantastycznie!

Na trasie jest wiele problemów. Podzieliłem się dziś kilkoma "pożarami", ponieważ byliście ciekawi. Jest ich znacznie więcej, a niektóre są jeszcze bardziej złożone, ale ważne jest to, że do tej pory udało nam się przejść przez każdy z nich i mam nadzieję, że tak pozostanie w pozostałych 4 miastach.

Nie ma wątpliwości, że ambasadorzy trasy są bardzo pomocni. Mamy przedstawicieli w każdym mieście. Poniżej możecie zobaczyć dziewczyny z Katowic i Wrocławia.


Jak trenuje drużyna CF?

Chcesz wiedzieć jak wygląda? Oto krótki filmik z Wrocławia:

KATOWICE

Galeria zdjęć z wydarzenia znajduje się poniżej. Pojedyncze zdjęcia wykonane przez Agatę (Fotografia dla Biznesu) można znaleźć TUTAJ.


WROCLAW

Poniżej znajdują się zdjęcia z wydarzenia. Poszczególne zdjęcia wykonane przez Agatę można znaleźć TUTAJ.

Zostały już tylko 4 MIASTA!

Na trasie pozostały już tylko 4 miasta - Gdańsk, Łódź, Rzeszów i Kraków! Jestem bardzo zadowolona z tego, jak dobrze wszystko idzie i nie mogę się doczekać rozpoczęcia kolejnego treningu. Jestem pewien, że będę bardzo tęsknił po zakończeniu trasy!

Ostatnie bilety na Łódź i Rzeszów można kupić TUTAJ. Bilety do Gdańska, Krakowa i Warszawy zostały wyprzedane.

14 września 2023 Dieta i trening