Jak przebiega moja trasa treningowa? RAPORT KRAKÓW - KATOWICE!

26 lipca 2023 Dieta i trening

To już tutaj? Po tygodniach przygotowań w końcu nadszedł czas na moją trasę treningową. Ten weekend był NIESAMOWITY! Na trasie treningowej świetnie bawiliśmy się w Krakowie i Katowicach - zobaczcie sami!

Wyjazd treningowy Everyday Fit Tour powered PUMA to mój najważniejszy projekt w tym roku! Zaczęliśmy nad nim pracować już wcześniej, z Patrykiem i Moniką oraz dwoma Agatami. Dzięki temu wszystko będzie gotowe na czas i przygotowane najlepiej jak potrafimy.

Podzielę się z Wami moją relacją z pierwszego weekendu spędzonego w Krakowie i Katowicach. Pokażę też tym, którzy jeszcze nie przejechali tej trasy, jak ona wygląda. ?? ?

Jak wygląda moja trasa treningowa?

Rejestracja rozpoczyna się o godzinie 9:00.


Uczestnicy, którzy okażą bilet, otrzymają pakiet powitalny zawierający upominki od partnerów wydarzenia. Tegoroczny pakiet jest naprawdę wypasiony! Każdy uczestnik posiadający bilet na szkolenie otrzyma:

Torbętreningową marki PUMA

bidon treningowy od Martes Sport. W tym roku postanowiliśmy ograniczyć plastik na trasie. Dlatego, gdy otrzymasz swój bidon, napełnij go przygotowaną przez nas wodą. W ten sposób ograniczamy zużycie plastikowych butelek. ?? ?

zdrowe przekąski Sonko

batony proteinowe lub shakery proteinowe od Woman's Best

kosmetyki Delia Cosmetics: serum do twarzy i maseczka

bezpłatny wstęp na siłownię Calypso

Ciasta i zniżka na catering są również zawarte w tym pakiecie. ??? Uczestnicy zostali poczęstowani różnymi smakołykami w ramach pakietu. Jakiś czas temu Body Chief wprowadził ekologiczne opakowania i właśnie takie były słodycze w pakiecie Everyday Fit Tour!

Ale... to nie wszystko, co czekało na uczestników? ?? ?

Uczestników w każdym mieście witały trzy strefy. Fitat zawierał kod, który dawał uczestnikom darmowy miesiąc Fitat Premium, a także specjalną strefę, w której mogli zmierzyć swój skład ciała za pomocą Tanita.

Na tych, którzy chcieli powalczyć o nagrody i sprawdzić swoją kondycję, czekała strefa Martes Sport x PUMA. Przygotowałem dla nich specjalne wyzwanie:

Dla spragnionych relaksu przygotowano strefę chill, w której można odpocząć w różowej atmosferze i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. ?? ?

Po zaaklimatyzowaniu się w nowym środowisku, uczestnicy będą mogli doświadczyć GROWING UP! Bartosz Brela, doświadczony instruktor z Krakowa i Katowic, rozgrzał mnie tak dobrze, że aż mu pozazdrościłem! ? ?? ?

Po rozgrzewce nadszedł czas na SZKOLENIE GŁÓWNE! Wykonałem go w obu miastach, ale pokazałem również wersję dla początkujących i zaawansowanych, aby każdy mógł go wykonać. W Krakowie i Katowicach spaliłem ponad 500 kalorii? ??? ? ?? ?

Po treningu nadszedł czas na ogłoszenie wyników MARTES Sport X PUMA Zone Challenge. W każdym mieście 10 osób, które osiągnęły najlepsze wyniki, otrzyma nagrody! ? ??? Zdjęcia wszystkich zwycięzców można znaleźć klikając na poniższe linki. ?? ?

Uff! Myślicie, że to już ostatnia atrakcja na trasie? Po treningu jeszcze jeden wykład - pogadanka o zdrowym trybie życia? ?? ?

Potem uwielbiam spędzać czas z przyjaciółmi i robić zdjęcia. ?? ?

ZOBACZ ZDJĘCIA Z KRAKOWA!

Więcej zdjęć z wydarzenia można znaleźć poniżej, autorstwa Agaty Matulki z Photography for Business.

W TYM MIEJSCU znajdują się nasze zdjęcia wykonane przez Agatę na zakończenie wydarzenia. ? ?? ?

ZOBACZ ZDJĘCIA Z KATOWIC!

Więcej zdjęć z wydarzenia można znaleźć poniżej, autorstwa Agaty Matulki z Photography for Business.

W TYM MIEJSCU znajdują się nasze zdjęcia wykonane przez Agatę na zakończenie wydarzenia. ? ?? ?

Przyjdź na trening!

Już w ten weekend spotykamy się w Poznaniu, Wrocławiu i Białymstoku, by następnie przenieść się do Gdańska i Łodzi oraz na wielki finał do Warszawy. Kliknij na baner, aby dowiedzieć się więcej o trasie i kupić bilety.

Dziękuję za dwa wspaniałe dni w Krakowie i Katowicach! Byliście wisienką na moim torcie po tygodniach przygotowań. Wasze ciepłe przyjęcie sprawiło, że już nie mogę się doczekać kolejnych treningów. Dziękuję! ? ?? ?

26 lipca 2023 Dieta i trening