A co z Everyday Fit czy zmianami?

18 maja 2023 Dieta i trening

Zawsze powtarzam sobie to samo: stanie w miejscu, powtarzanie w kółko dokładnie tego samego w nadziei, że tym razem będzie inaczej, nie jest postępem. Chcesz robić postępy? Musisz zacząć wprowadzać zmiany.

W styczniu Everyday Fit, jako blog/miejsce i miejsce, obchodziło swoje siódme (!) urodziny. Początkowo blog ten zawierał jedynie posty o tanich posiłkach dla studentów, którzy chcą być fit. Zawierał również artykuły ze zdjęciami dziewczyn zaczerpniętymi z internetu. Ten blog początkowo zawierał tylko posty o baaardzo budżetowych posiłkach dla biednych studentów, którzy chcą być fit, artykuły ze zdjęciami dziewczyn z Internetu (!) Z czasem zarówno blog jak i ja się rozrosły. Trochę z powodu bloga, w pewnym momencie zmieniłam kierunek studiów na AWF Wrocław.

Na początku mojego bloga wrzucałam takie zdjęcia jak to. Nie pamiętam co sobie myślałam przy tym kadrze, ale wydawało mi się, że takie zdjęcia to świetny motywator do ćwiczeń. No właśnie!

Przez te lata wiele rzeczy się zmieniło. Zmieniło się moje podejście do życia, moje zdrowie i moja rutyna ćwiczeń. Wy jesteście tutaj. Zmienił się internet. Odeszłam od internetu z moimi treningami i obozem sportowym. Ale jedna rzecz nigdy się nie zmieni.

Chciałbym się rozwijać. Być skuteczniejszym trenerem, tworzyć coraz lepsze materiały, nie spoczywać na laurach i doceniać społeczność, która zgromadziła się wokół codziennego Fit. Dokładnie tak samo jest z tym blogiem. Chcę go rozwijać. Od lat słyszę, że nikt nie czyta blogów. Ale nie do końca w to wierzę, zwłaszcza po zobaczeniu statystyk na tym blogu, gdzie w przeszłości posty pojawiały się tylko raz w miesiącu.

CZAS NA ZMIANY

Chciałabym Was powitać w odświeżonej wersji Everyday Fit! Możecie zauważyć, że strona główna została całkowicie przebudowana. Znajdziecie tam artykuły z różnych kategorii, propozycje planów treningowych oraz najnowsze treningi.

W lutym ruszy również ulepszony newsletter. Zamiast zwykłych powiadomień dotyczących treningów na żywo czy nowych artykułów, będę wysyłał Wam cotygodniowy newsletter, w którym znajdziecie kilka słów od siebie i kilka ciekawostek? ?? ?

Możesz też przeczytać nasz newsletter.

Zapisz się do newslettera Everyday Fitness i otrzymuj najnowsze materiały jako pierwszy!

Zapisz się! Ładowanie ...

Chciałabym zapisać się na newsletter marki Everyday Fit. Wyrażam zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowych postach, promocjach, nowościach, produktach i usługach marki Everyday Fit. Rozumiem, że w każdym momencie mogę wycofać swoją zgodę.

Zapisz się! Ładowanie ...

Dziękuję!

Na Twój adres e-mail została wysłana wiadomość z prośbą o potwierdzenie.

W przypadku LIVEouts.... w menu na górze znajdziesz zakładkę "szkolenia na żywo". Tam, co najmniej 24 godziny przed treningiem, pojawi się data, godzina i miejsce transmisji. TAK!!! BĘDĄ TRENINGI NA ŻYWO!!! Chyba nie potrafię z tego zrezygnować, bo jest to tak motywujące. Jednak luty to dla mnie bardzo nieprzewidywalny miesiąc. Nie będę więc miała ustalonego dnia i godziny, o której będę wchodzić na żywo. Po prostu będę podawać informacje wcześniej. Subskrybenci newslettera również otrzymają tę informację na maila.

Nowe Treningi będą się pojawiać, jak zwykle na Moim kanale YouTube, w poniedziałkowe poranki. Wyjątkiem jest ten najbliższy tydzień, ze względu na zmagania z wynajmem sali i miejsc do nagrywania, nowy trening odbędzie się we wtorek lub środę, 2-3 lutego). Filmy o zdrowym trybie życia będą pokazywane w czwartki.

Czas na kolejną dużą zmianę w moim życiu (nie martwcie się, nie jest to ciąża):

WYNAJMUJEMY POKÓJ NA STUDIO NAGRAŃ!!!

Pewnie widzieliście już tę wiadomość na moich social mediach, ale nie mogłam się oprzeć, żeby nie powiedzieć Wam o tym więcej tutaj! Myślałam o tym od ponad całego roku. Zaczęliśmy zauważać, że mamy problemy z hałasem, dziwnymi sytuacjami i innymi rzeczami podczas nagrywania treningów i filmów.

Myślałam, że studio "nagraniowe" jest poza naszym zasięgiem finansowym i zastanawiałam się, dlaczego miałabym w nie inwestować mając tak mały (w porównaniu do innych) kanał na YouTube.

Pandemic pomógł mi podjąć decyzję. Od jesieni żadna siłownia nie pozwoli mi nagrywać, a wędrówki po kolejnych pomieszczeniach z atrakcjami (remonty w tle z wiertarką, ogromne okna, w których odbija się głowa Patryka, potknięcie dzieci w pokoju obok, echo, które sprawia, że brzmię jakbym był robocopem), sprawiły, że wyrzuciłem materiały, na które wydałem sporo.

Mogę nagrać u siebie bardzo dużo materiałów, ale... nie mam czasu ani ochoty.
Po pierwsze, męczy mnie przebywanie w domu. Ciężko jest robić wszystko w moim mieszkaniu: praca, nagrywanie, randki i tak dalej.
Po drugie: nie mogę wykonywać wszystkich ćwiczeń, które bym chciała, ze względu na pewną sytuację w budynku, w którym mieszkam.
Po trzecie: koty są urocze. Ale kiedy próbujesz zabrać się do pracy, a Sznupek ucieka rozsypując wszędzie piasek z kuwet, albo kiedy Nitka jest bita i prawie przewraca się statyw z aparatem wartym kilka tysięcy złotych, trudno jest się skupić i być produktywnym.

Tak czy inaczej, wynajęliśmy przestrzeń! Jest w biurowcu i ma ponad 50 metrów kwadratowych. Wymaga małego odświeżenia, ale będzie naszym "recording-studio"/biurem. Pozwoli to mi i Patrykowi nie tylko na tworzenie fajniejszych treści, ale także uprości naszą pracę. Szczegółową relację z "remontu" zdam Wam w najbliższym czasie. Chcemy tam "zaprojektować trzy różne kadry", żeby nie było za mną nudno podczas treningów. Zamierzam wydać sporo pieniędzy na internet, więc mam wielką nadzieję, że będzie on wystarczająco dobry dla naszych szkoleń na żywo. Nie zdawałam sobie sprawy, że internet dla biznesu jest tak drogi.

Bałam się podjąć tę decyzję, ponieważ jestem skąpcem jeśli chodzi o pieniądze. Musimy wydać trochę pieniędzy na remont i comiesięczny czynsz. Ale... czuję, że warto! Bardzo chcę się rozwijać i konkurować ze mną - chciałabym tworzyć mega materiały. Chcę, żeby ludzie byli szczęśliwi odkrywając, że ćwiczenia nie są takie złe. Chcę, żebyście stali się fit wersjami samych siebie. Uwielbiam to robić! Kocham to robić!

I to już chyba wszystko w tym newsie!

Zapraszamy do zaktualizowanej wersji Everyday Fit! Jeszcze przez kilka dni będą pojawiać się angielskie zwroty, zanim Patryk zacznie tłumaczyć szablon. W pozostałych przypadkach nie powinno być żadnych błędów. Dajcie proszę znać, jeśli znajdziecie coś, co jest nie tak. Zapraszam do przeglądania całego bloga. Jest tam ponad sto wpisów. ?? ?

Kocham was!!! Kocham moją pracę!

Marta

18 maja 2023 Dieta i trening