Myślałem, że nie dam rady - Trening w Gdańsku i Łodzi, RELACJA!

22 września 2023 Dieta i trening

Spodziewałem się, że podczas tegorocznej trasy treningowej coś pójdzie nie tak - z salą, ludźmi lub z czymś innym. Nie wziąłem pod uwagę jednej rzeczy: ja też mogę nawalić.

... złapać paskudne przeziębienie lub wirusa na kilka tygodni przed treningiem.

Na początku tygodnia czułem się świetnie. Rano biegałem i trenowałem przez cały dzień. We wtorek rano obudziłem się z bólem gardła, zatkanym nosem i zapadniętą szyją. Myślałem, że życie spłatało mi figla. W sobotę i niedzielę miałem treningi w Gdańsku, Łodzi i Gdańsku. Byłem tak rozłożony, że nie sądziłem, że uda mi się zregenerować.

Ale - jeśli nie ty, to kto?
Najpierw konieczna była wizyta u lekarza! Odpowiednie leki, rozpoznanie choroby i... leżeć, leżeć, leżeć. Dopadła mnie gorączka, ale odpoczynek, sen, leki i naturalne wsparcie (w tym bezalkoholowe "koktajle" zawierające syrop malinowy, czosnek, kurkumę i imbir) sprawiły, że w piątek poczułam się lepiej. W sobotę nadal czułem się dobrze, z wyjątkiem kataru.

Daily Fit Tour Gdańsk & Łódź

Martwiłem się tylko o jedno: czy dam radę? Trasa wymaga dużo treningu - szczególnie dla mnie, ponieważ ciągle mówię, krzyczę i instruuję. Nie mam czasu skoncentrować się na oddechu, ani nawet zrobić sobie przerwy. Martwiłem się, że osłabienie po chorobie może sprawić, że stracę rytm i nie będę w stanie wykonać wszystkich treningów.

Siła ludzi, własnej woli i odpoczynku jest niesamowita

Byłem trochę zdenerwowany, kiedy po raz pierwszy wszedłem na scenę w Gdańsku, ale jak tylko zacząłem trenować i skupiłem się na tobie, wiedziałem, że mogę to zrobić!

Dałem radę! Na mojej twarzy widać osłabienie spowodowane chorobą, ale czułem się bardzo dobrze! Po treningu musiałem ochłonąć na trasie. Ale cieszę się, że udało mi się pokonać chorobę i spędzić z wami wspaniały weekend.

Wydarzenie rozpocznie się o 9 rano we wszystkich miastach. Uczestnicy będą mogli się zarejestrować, odebrać pakiet powitalny z upominkami od partnerów wydarzenia (Puma Martes Sport Muszynianka Sonko Women's Best Ingrid i Ingrid) oraz odebrać opaskę Everyday Fit w kolorze różowym lub czarnym.

Uczestnicy w Gdańsku delektowali się również smoothies, a w Łodzi ciastami przygotowanymi przez Body Chef.


Przed rozpoczęciem imprezy ustawiła się kolejka do Strefy Martes x Puma, gdzie można było wziąć udział w wyzwaniu, otrzymać upominek, a nawet wygrać nagrodę główną ? ?? ?Następnie odbyła się rozgrzewka dla uczestników. Instruktorem w Gdańsku był Tomek.

Jakub przygotował trening w Łodzi.

Zawsze z przyjemnością ogląda się zdjęcia Agaty i z jaką ciekawością ogląda się pakiety. ??? Staramy się, aby prezenty były "na bogato". Cieszę się, że udało mi się Was zadowolić. ?? ?

Zarówno trening w Gdańsku, jak i w Łodzi były świetne!

Jak zwykle po szkoleniu uczestnicy mają okazję wysłuchać wykładu. W tym roku dostaję więcej komplementów na temat mojego wykładu niż rok wcześniej - chyba opanowałem sztukę przemawiania do dużych tłumów? ??? ? ?? ?


Jak zwykle w każdym mieście mamy ambasadorów, którzy dzielnie pomagają przy rejestracji i przygotowaniu hali. Zawsze jestem wdzięczny tym, którzy poświęcają swój czas i energię, aby pomóc, nawet jeśli muszą wstać o szóstej rano. W weekend!


Monika jest geniuszem i wymyśliła kilka niesamowitych i oryginalnych zdjęć! Zobaczcie sami!

OBALAMY MITY i WIDEO REPORTAŻ Z GDAŃSKA I ŁODZI - ZOBACZ

Vlog, który nagrałem w weekend, zawiera nie tylko moją relację z Gdańska, ale także kilka mitów, które obaliłem. Fajnie było to nagrać i powinienem robić to częściej. ?? ?

GDANSK

Poniżej znajdują się zdjęcia z wydarzenia. Poszczególne zdjęcia wykonane przez Agatę można znaleźć TUTAJ.ŁÓDŹ

Poniżej znajdują się zdjęcia z wydarzenia. Poszczególne zdjęcia wykonane przez Agatę można znaleźć TUTAJ.

Przed nami Finał!

Przede mną ostatni etap trasy - Rzeszów, Kraków i... koniec. To już koniec! W tym roku odwiedziłem dziesięć miast i poznałem - to będzie hit - dwa tysiące osób z #CF Team. Jesteście niesamowici. Dziękuję!

Dajcie znać w komentarzach, jak Wam się podobało Everyday Fit Tour. ?? ?

22 września 2023 Dieta i trening