Rozpoczynamy nowe wyzwanie! Forma letnia - Start w poniedziałek, 1 sierpnia!

25 kwietnia 2023 Dieta i trening

Ok, lato się skończyło, wakacje się skończyły, ale nie przejmuj się odkładaniem treningów na kolejny dzień. Czas wziąć się za siebie! Stwierdziłam, że wszyscy, Ty i ja, będziemy mieli lepiej, jeśli każdy z nas skorzysta trochę z sierpnia i wspólnie popracuje nad jakimś wyzwaniem. Czy jest coś bardziej motywującego niż przygotowany wcześniej plan działania i świadomość, że #druzynacF działa? Jest to mało prawdopodobne!

Przysięgam Wam, że nigdy nie powiem "nigdy". Obiecałam sobie, że nie podejmę wyzwania w czasie wakacji. A teraz spójrzcie na mnie: Nie mogę się doczekać, aż ???? wystartuje. Podejmuję to wyzwanie zarówno dla Was, jak i dla siebie. Potrzebuję solidnej rutyny i odpowiedniego działania.

Wspólnie uruchamiamy wyzwanie LATO FORMY, jeśli masz problemy z urlopem, brakuje Ci motywacji, lub po prostu masz problem z utrzymaniem głowy na właściwym poziomie. Rozpocznie się ono w poniedziałek, 1 sierpnia.

Co powinieneś wiedzieć?

  • Wyzwanie będzie trwało 21 dni. Jest to odpowiednik 3 tygodni. Trwa od poniedziałku, 1 sierpnia, do niedzieli, 21 sierpnia.
  • Przygotowałam dla Was gotowe plany treningowe oraz motywujące wykresy wyzwania. Zostaną one wysłane na Waszego maila do niedzieli do godziny 10:00. Aby wszystko wyjaśnić, w niedzielę wrzucę również wpis na blogu dotyczący wyzwania.
  • Poza planem treningowym są też letnie zadania, które pomogą Wam być bardziej fit. ?
  • W trakcie wyzwania co tydzień będziemy wykonywać treningi LIVE. Daty treningów na żywo będą podane w Twoim kalendarzu wyzwania. ?

To zabawne, jak bardzo moje wakacje sprawiły, że przygotowałam się do wyzwania. Nie mogłam się doczekać, żeby zacząć. Ja również biorę udział w wyzwaniu, z pewnymi modyfikacjami treningowymi. Będziemy tam raaaaazem!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA, BY POZNAĆ PLANY

Plany treningowe i materiały do tego wyzwania otrzymasz do niedzieli 6 czerwca. Informacje o tym, jak wykorzystać plan i poradzić sobie z wyzwaniem, pojawią się również na blogu do niedzieli.

Nie musisz nic robić, jeśli już zapisałaś się na mój newsletter. Jeśli jeszcze nie zapisałaś się na newsletter Everyday Fitness, to zachęcam! Znajdziecie tam również informacje o treningach na żywo, nowe materiały i kalendarze.

Letnie wyzwanie na formę

Otrzymaj materiały do Letniego Wyzwania Formy zapisując się na newsletter Everyday Fitness Możesz spodziewać się również motywacji i nowych materiałów o pozostawaniu w formie!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail bezpłatnych materiałów marki Everyday Fit Challenge. Wyrażam zgodę na zapisanie się do newslettera. Rozumiem, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Zapisuję się Ładowanie ...

Witamy w zespole #CF!

Jesteś teraz zapisany! Teraz przejdź do swojej skrzynki pocztowej, aby potwierdzić swój adres e-mail. Kliknij przycisk w mailu, który właśnie do Ciebie wysłałam. Jeśli tego nie zrobisz, nie będziesz mógł zapisać się na newsletter.

Mamy nadzieję, że się tam zobaczymy! Lato to najlepszy czas na aktywność

25 kwietnia 2023 Dieta i trening